SCROLL DOWN

Lifting Rzęs

Metodą YUMI LASHES

Niemal każda kobieta pragnie oczarowywać wyglądem swoich oczu – kluczowym ich elementem okazują się rzęsy, które powinny być długie, gęste i maksymalnie podkręcone. Podobny efekt możliwy jest do uzyskania dzięki innowacyjnej metodzie liftingu rzęs. Yumi Lashes gwarantuje zdrowe i lśniące rzęsy, prezentujące się wyjątkowo pięknie – stają się one grube, gęste, odpowiednio wymodelowane i w pełni zdyscyplinowane.

Jak przebiega zabieg?

Fundamentem efektywności zabiegu jest zastosowanie kremu, który otwiera łuski włosków, co umożliwia wchłanianie składników aktywnych, potęgujących grubość, podkręcenie i uniesienie rzęs. Następnie na rzęsy nanoszony jest wybrany uprzednio pigment, którym nasycone zostają włoski. Po zakończeniu zabiegu, na rzęsy nakładany jest preparat zamykający łuski, co umożliwia dłuższe utrzymanie efektów. Cały zabieg trwa około półtorej godziny, a jego rezultatem powinny być piękne, wyraziste i podkręcone rzęsy.

Warto podkreślić najważniejsze zalety metody Yumi Lashes, pośród których z pewnością należy wspomnieć o efekcie pofarbowania rzęs – niweluje on konieczność codziennego ich malowania, co umożliwia zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Co więcej – uzyskany efekt jest perfekcyjny i cieszy swoją estetyką nawet do trzech miesięcy.

Zalecenia pielęgnacyjne po zabiegu

W celu zmaksymalizowania efektywności przeprowadzonego zabiegu, warto stosować się do zaleceń profesjonalistów:

  • należy unikać mycia rzęs do 24 godzin po zabiegu, co wpłynie na utrwalenie osiągniętych rezultatów,
  • po tym czasie oczy można umyć, a rzęsy rozczesać,
  • warto rozczesywać rzęsy regularnie, przeznaczoną do tego szczoteczką,
  • chcąc uzyskać efekt kumulacji produktu, można powtórzyć zabieg po miesiącu,
  • w celu podniesienia kondycji rzęs i zapewnienia im optymalnej pielęgnacji, warto stosować inne kosmetyki z serii Yumi Lashes i olejki nawilżające oraz odżywcze.

Z zabiegu należy zrezygnować w przypadku chorób oczu. Może on okazać się mało efektywny w okresie ciąży i laktacji, jak również wobec cienkich i rzadkich rzęs.

Galeria

Specjalizujemy się w makijażu permanentnym. Pierwsza korekta po zabiegu oraz konsultacja kosmetyczna są u nas bezpłatne.