SCROLL DOWN

Stylizacja Brwi i Rzęs

Henna i regulacja

Kluczowymi elementami wizerunku, wpływającymi na ogólną estetykę są brwi oraz rzęsy – pozwalają one wykreować pożądany rezultat, optycznie modelując kształt twarzy. W związku z tym tak ważne jest ich odpowiednie ukształtowanie i podkreślenie, które staje się możliwe dzięki hennie.

Zabiegi henną na brwi oraz rzęsy – na czym polegają?

Powszechnie znane wykorzystanie henny w celach kosmetologicznych stanowi sposób na skuteczne przyciemnienie włosków oraz uwydatnienie ich naturalnego kolorytu. Odnosi się zarówno do  włosków na łuku brwiowym, jak i do rzęs. Z kolei regulacja brwi to doskonały sposób na uzyskanie pożądanego kształtu, symetrii i estetyki. Zabiegi na rzęsy oraz brwi dostępne są w następujących wariantach – henna brwi, ich regulacja lub henna rzęs. Możliwe jest także skorzystanie z kompleksowego pakietu trzech wymienionych zabiegów. Każdy z nich trwa około 15 do 30 minut, dlatego zaliczane są one do szybkich zabiegów kosmetologicznych.

Jak przebiega nakładanie henny?

Można uznać, że zabiegi te są wyjątkowo przyjemne, umożliwiają bowiem każdej kobiecie chwilę relaksu i odprężenia – podczas zabiegu klientka przyjmuje wygodną pozycję leżącą na fotelu kosmetycznym i słuchając muzyki relaksacyjnej, oddaje się w ręce profesjonalistki. Przed przystąpieniem do czynności właściwych, niezbędny jest jednak wybór odcienia stosowanej henny – warto zaznaczyć, że nasz gabinet oferuje wyłącznie preparaty naturalnego pochodzenia, dzięki czemu są one bezpieczne dla zdrowia. Henna dostępna jest w następujących kolorach: głęboka czerń, grafitowy, granatowo-czarny, ciemnoniebieski, naturalny brąz, jasny brąz, kasztanowy, rudy. Możliwe jest również zmieszanie wspomnianych barw. Wybrany kolor nakładany jest na brwi lub rzęsy – profesjonalnie przeprowadzony zabieg powinien generować trwałe efekty, utrzymujące się około czterech tygodni.

Przeciwwskazania do henny:

  • uczulenie na hennę,
  • obecne w okolicach oczu stany zapalne i alergiczne oraz podrażnienia,
  • choroby oczu,
  • soczewki kontaktowe,
  • świeżo regulowane lub depilowane brwi.

Galeria

Specjalizujemy się w makijażu permanentnym. Pierwsza korekta po zabiegu oraz konsultacja kosmetyczna są u nas bezpłatne.